zarezerwuj
wizytę

Zaufaj doświadczeniu.
KOMPLEKSOWE KURACJE.

Razem ze mną, zaplanuj jak o siebie zadbasz

GODZINY OTWARCIA: pon: 12-20
wt-pt: 10-20
sob: umówione wizyty

o mnie

POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Edyta Myśliwa, jestem dyplomowanym kosmetologiem. Moje ponad 10 letnie doświadczenie pozwala mi na łączenie wiedzy, pasji oraz zrozumienia potrzeb i oczekiwań klienta. Nieustające szkolenia oraz lata praktyki nauczyły mnie poszanowania do świadomego i naturalnego piękna. Każdy wypracowany sukces daje mi motywację do dalszego rozwoju przez co stale podnoszę swoje kwalifikacje w licznych branżowych szkoleniach. Współtworzyłam między innymi kliniki w Krakowie i Warszawie, stworzyłam również kilkaset indywidualnych procedur zabiegowych aby pomagać każdej skórze.

poznajmy się

Specjalizuje się w zaawansowanej pielęgnacji regeneracyjnej i anti-age twarzy oraz ciała, przy pomocy urządzeń Hi-Tech. Dodatkowo specjalizuję się w trychologii aby zapewnić klientom kompleksowe podejście do ich problemu. Uważam, że indywidualne zaplanowanie terapii w gabinecie wraz z pielęgnacją domową jest kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów zabiegowych.

Gabinet znajduję się w willi z lat 30-tych, na pięknym Mokotowie, dzięki czemu mogę zapewnić klientom kameralność i poufność.

Moim priorytetem jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym każdy oprócz pięknego wyglądu, zyskuje pewność siebie.

Zapraszam, Edyta Myśliwa

Mój gabinet

strzałka w lewo strzałka w prawo

bądź na bieżąco

PROMOCJE MIESIĄCA

bądź na bieżąco

Karboksyterapia – terapia dwutlenkiem węgla 

Promocja: Pierwszy zabieg testowy dowolna partia ciała wraz z konsultacja – 149zł  Rabat na pakiety zabiegowe karboksyterapii: – 15%     Karboksyterapia to zabieg, który polega na kontrolowanym podaniu sterylnego dwutlenku węgla, za pomocą mikro nakłuć. W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, polega na śródskórnej lub podskórnej precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek CO2. Bezpośrednio po […]zobacz więcej

bądź na bieżąco

NOWOŚĆ! ZABIEGI SKEYNDOR

Odkryj rewolucje w pielęgnacji skory. Połączenie nauki i natury dla piękniejszej skóry. Zabieg ETERNAL – regenerująca moc roślinnych komórek macierzystych z odmładzającym działaniem osocza roślinnego.  zobacz więcej