zarezerwuj
wizytę

Pomogę Ci w odzyskaniu pięknych włosów!

GODZINY OTWARCIA: pon: 12-20
wt-pt: 10-20
sob: umówione wizyty

Zadbajmy o Twoje włosy

Zdrowa skóra zaczyna się od skóry głowy, więc może warto o nią zadbać? Wypadają Ci włosy? Chcesz poprawić kondycję swoich włosów? Masz problem z przetłuszczająca się skórą głowy? Profesjonalna ocena i diagnoza stanu skóry głowy i włosów oraz terapie zabiegowe pozwolą dać Twoim włosom drugie życie.

Peptydowa mezoterapia igłowa skóry głowy Dr Cyj

Peptydowa mezoterapia igłowa skóry głowy Dr Cyj

Peptydowa terapia do skóry głowy, której głównym celem jest zatrzymanie wypadania włosów i intensywnego wspomagania ich odrostu.  Zawiera 7 opatentowanych peptydów tj.Dekapeptyd 28, Oligopeptyd 71, Oktapeptyd 2, Dekapeptyd 18, Oligopeptyd 18, Oligopeptydy 54, Oktapeptyd 11, Dekapeptyd 10, które stymulują krążenie głowy i odżywiają mieszki włosowe.


zobacz więcej

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy polega na podawaniu metodą iniekcji małych dawek substancji odżywczych w celu stymulowania naturalnych procesów regeneracji i poprawy mikrokrążenia.  Stosowany preparat podczas zabiegu swoim składzie zawiera m.in witaminy, aminokwasy, minerały, kwasy nukleinowe lub peptydy biomimetyczne.  Zabieg ma na celu nie tylko zapobieganie, ale również redukcje objawów wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Poprzez rewitalizacje cebulek włosowych i stymulację krążenia, wspomaga odrastanie włosów. Nawilża i odżywia skórę głowy, a także zwiększa grubość i gęstość włosów.


zobacz więcej

Egzosomy - terapia stymulująca wzrost włosów

Egzosomy – terapia stymulująca wzrost włosów

Preparat, który zostaje wykorzystany podczas zabiegu to stymulator zawierający ponad 6 miliardów mikrocząsteczek pęcherzyków pozakomórkowych, zwanych egzosomami. Egzosomy zawierają peptydy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy, czynniki wzrostu, witaminy oraz minerały, kwas hialuronowy, dzięki czemu kompleksowo stymulują komórki skóry do regeneracji i odnowy. Odżywiają i silnie nawilżają skórę. Egzosomy podane w skórę głowy pomagają w regeneracji uszkodzonych, uśpionych mieszków włosowych i stymulują ponowny wzrost zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Preparat aplikowany jest za pomocą jednorazowych, sterylnych kartridży urządzeniem do mezoterapii mikroigłowej.


zobacz więcej

Infuzja tlenowa skóry głowy

Infuzja tlenowa skóry głowy

Infuzja tlenowa skóry głowy jest zabiegiem, który polega na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą tlenu hiperbarycznego pod wysokim ciśnieniem.  Jest to zabieg bezpieczny i bezinwazyjny. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego aplikatora w odległości 1mm od skóry głowy za pomocą którego wprowadza się do skóry tlen razem z odpowiednio dobranym indywidualnie koktajlem z składkami aktywnymi, które zawierają m.in peptyd, witaminy, aminokwasy czy wyciągi roślinne. Już na tym etapie następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz intensywne dotlenienie. Podczas zabiegu odczuwalny jest delikatny chłód. Zabieg infuzji tlenowej ma na celu hamowanie procesu wypadania włosów, stymulację krążenia skóry głowy, pobudzenie i wzmocnienie cebulek włosów, działanie przeciwbakteryjne i łagodzące.


zobacz więcej

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia skóry głowy

Karboksyterapia skóry głowy jest to zabieg polegający na iniekcyjnym podaniu medycznego dwutlenku węgla. Podstawą zabiegu jest pobudzenie zwiększonego przepływu krwi przez naczynia krwionośne skóry. Dwutlenek węgla rozszerza naczynia krwionośne, przez co tkanki uzyskują więcej tlenu. Powstaje „Efekt Bohra”, które polega na zmniejszeniu powinowactwa hemoglobiny do tlenu, w warunkach niskiego pH. Tlen z łatwością oddawany jest przez hemoglobinę do tkanek. Iniekcje dwutlenkiem węgla wywołują stan zapalny skóry, który zwiększa proces syntezy kolagenu i elastyny, co powoduje regenerację skóry. Dodatkowo tworzą się nowe naczynia krwionośne, zwiększa się przepływ krwi oraz poprawia się ukrwienie, dzięki czemu zwiększa się dotlenienie i odżywienie mieszków włosowych.   Zabieg karboksyterapii jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i mało inwazyjnym ponieważ używany gaz dwutlenek węgla jest gazem fizjologicznym, a jego nadmiar usuwany jest przez płuca i nerki, ponadto jego działanie ogranicza się do miejsca podania. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów na łysienie. 


zobacz więcej

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Mezoterapia mikroigłowa jest to zabieg, który polega na kontrolowanych mikrouszkodzeniach skóry za pomocą jednorazowych, sterylnych kartridży.   Mikro nakłucia wprowadzają kontrolowany stan zapalny, dzięki czemu doprowadzamy do autoregeneracji. Składniki aktywne zawarte w preparacie szybciej są absorbowane przez skórę poprzez wytworzone mikrokanaliki.  Mikro urazy, które powstają w czasie zabiegu uwalniają czynniki wzrostu z płytek krwi oraz hamuje tzw. 5-alfa-reduktaza enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów. 


zobacz więcej

Oxybrazja skóry głowy

Oxybrazja skóry głowy

Oxybrazja - peeling wodno - tlenowy jest zabiegiem, podczas którego wykorzystywany jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej, które aplikowane są pod ciśnieniem sprężonego tlenu hiperbarycznego. Głównym celem zabiegu jest oczyszczenie i regeneracja skóry głowy.


zobacz więcej

Trychologiczne ultradźwiękowe oczyszczanie skóry głowy 

Trychologiczne ultradźwiękowe oczyszczanie skóry głowy 

Zabieg oczyszczający skórę głowy i zarost za pomocą ultradźwięków oraz niebieskiego światła LED. Ultradźwięki oczyszczają skórę z nadmiaru łoju i martwych komórek, a niebieskie światło LED działa antybakteryjne. Peeling ultradźwiekowy działa przeciwgrzybiczo i sebo - regulująco, udrażnia ujścia mieszków włosowych i pobudza krążenie krwi w skórze.


zobacz więcej

Hydropeeling HydraPure

Hydropeeling HydraPure

Hydropeeling to zabieg służący do bezinwazyjnego oczyszczania skóry głowy.  Przy pomocy specjalnej głowicy wyrzucany jest pod ciśnieniem płyn wodny ze składnikami aktywnymi, następnie dochodzi do jego zasysania razem z sebum, pozostałościami po kosmetykach do stylizacji włosów, kurzu czy pyłu.  Preparat w swoim składzie zawiera hydrolat lawendowy, ekstrakt z ogórka, sok z liści aloesu, kwas hialuronowy. Skóra głowy po zabiegu jest oczyszczona, ale równocześnie nawilżona i odżywiona. 


zobacz więcej