ZABIEGI NA OKOLICE OCZU 

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU 

Skóra w okolicy oczu jest cienka, jej grubość wynosi ok. 0,5mm. Charakteryzuje ją brak podściółki tłuszczowej, związanej z małym nagromadzeniem gruczołów łojowych oraz słabsze krążenie krwi i limfy. Posiada zatem dużo komórek, które odpowiedzialne są za powstawanie reakcji alergicznych. Skóra wokół oczu jest bardziej podatna na alergie, jest bardziej wrażliwa i mniej nawilżona niż inne nasze części ciała. Cechuje ją także duża skłonność do zastojów limfatycznych, tworząc tzw. „worki pod oczami”. Mięsień okrężny oka poprzez systematyczne mruganie, mrużenie czy nasz uśmiech powoduje powstawanie zmarszczek mimicznych tzw. „kurzych łapek”.

 

Cena:

Karboksyterapia okolicy oczu – 250zł

Mezoterapia mikroigłowa z multipeptydami – 400zł

Mezoterapia mikroigłowa z egzosomami – 900zł

Mezoterapia mikroigłowa z ampułką i maską – 350zł

Pielęgnacyjny zabieg Eye Lift – 250zł

Infuzja tlenowa okolicy oczu – 200zł

 

Zabieg pielęgnacyjny Eye Lift

 

Zabieg składa się z peelingu na okolice oczu oraz maski, której bazą jest ekstrakt z passiflory o działaniu spłycającym zmarszczki oraz składniki z grupy „roślinnych botoxów”. Maska z botoksem roślinnym działa w 3 wymiarach:

– głęboko nawilża i wypełnia zmarszczki,

– napina, rozświetla i wygładza skórę,

– usuwa obrzęki i opuchliznę

Dodatkowo poprawia barierę ochronną przeciwdziałając podrażnieniom. Odbudowuje uszkodzone komórki i pięknie rozświetla. Powoduje, że zmarszczki są spłycone i mniej widoczne.